Jacek Świderski - fotograf, absolwent wydziału fotografii szkoły filmowej FAMU w Pradze, PWSFTiT im.L.Schillera w Łodzi, Lídová Konservatoř w Ostravie, stypendysta Middlesex University w Londynie. Fotograf oraz osoba odpowiedzialna za kreację w agencji FOTOTERMINAL, kierownik Pracowni Fotografii w Muzeum Narodowym w Krakowie, wykładowca fotografii. Autor, uczestnik, kurator i producent kilkudziesięciu wystaw indywidualnych i zbiorowych w Polsce i zagranicą. Jako artysta specjalizuje się w fotografii inscenizowanej. Realizuje projekty autorskie ale także dla wydawnictw i agencji reklamowych. Publikuje w magazynach branżowych oraz prasie polskiej i zagranicznej. 

Agnieszka Tomasik - fotograf (Lídová Konservatoř - Ostrava), absolwentka filologii słowiańskiej, pedagogiki kulturalno oświatowej - animacja kultury oraz Public Relation (UJ). Współautorka galerii fotografii - Terminal 2002-2005. Kurator wystaw i projektów artystycznych, między innymi międzynarodowego projektu fotograficznego 4FOR4 oraz pierwszej w Polsce wystawy Miro Svolika. Koordynator szkoleń, plenerów i warsztatów fotograficznych. W FOTOTERMINAL Projekt Manager oraz producent. 


Przemysław Stanek - z wykształcenia prawnik i ekonomista (UJ), z zawodu fotograf. Pomysłodawca grupy fotograficznej "Zatrzymać czas", redaktor naczelny magazynu Nikon klub Polska, współtwórca kwartalnika fotograficznego "Pokochaj Fotografię". Fotograf w Pracowni Fotografii Muzeum Narodowego w Krakowie. W FOTOTERMINAL fotograf, koordynator studia oraz asystent Jacka Świderskiego.

Marek Wróblewski - z zawodu dziennikarz (UJ), z pasji fotograf. Życie zrobiło z niego specjalistę DTP. Na stałe współpracuje ze szwajcarskim wydawnictwem Media-Press oraz Pracownią Fotografii Muzeum Narodowego w Krakowie. Na koncie wiele realizacji graficznych dla FOTOTERMINAL między innymi: Segafredo, Instal-Projektu i KKG.

styliści & wizażyści & fryzjerzy: Marcin Kulak, Maja Biduś, Sylwia Sylster (realizacje dla Playboy, Viva, Answear, Assus, Segafredo, Instal-Projekt i wiele innych)